O nas - PME Periterm

Przedsiębiorstwo Modernizacji Energooszczędnych „Periterm” powstało z myślą o czynnym udziale w procesie optymalizacji struktury zużycia energii w Polsce. Chcemy być istotnym podmiotem działającym na rzecz reformacji energetycznych. Wyzwania, przed jakimi stoi nasz kraj, wymagają zdecydowanego działania w kierunku zmniejszenia zużycia energii oraz ograniczenia emisji zanieczyszczeń do atmosfery. Stale rosnące ceny surowców oraz ich niedobór znacząco przekładają się na wysokość rachunków, z jakimi zmierzyć się muszą nie tylko duże czy małe przedsiębiorstwa, ale także osoby prywatne.

Dlaczego warto na nas postawić?

Innowacyjność

Każdego dnia rozwijamy się, aby dostarczać Ci rozwiązania najwyższej jakości. Już dziś sięgnij z nami po technologie jutra!

Zaangażowanie

Każdy projekt to dla nas nowe wyzwanie, na którym skupiamy się w 100% aż do momentu osiągnięcia satysfakcji Klienta.

Bezpieczeństwo

W biznesie podobnie jak w życiu – nie wszystko da się przewidzieć. My natomiast ograniczamy skutki niepożądanych zdarzeń poprzez stosowne ubezpieczenia.

Periterm świadczy usługi doradztwa energetycznego pozwalającego na identyfikację oraz analizę obszarów, które umożliwiają znaczne obniżenie zużycia energii. Dzięki przeprowadzonemu audytowi jesteśmy w stanie, we współpracy z Inwestorem, opracować optymalne zestawienie przedsięwzięć ograniczających zapotrzebowanie na energię przez budynek lub przedsiębiorstwo z uwzględnieniem możliwości finansowych Inwestora.

Bliska jest nam tematyka branży energooszczędnej oraz szeroko pojętych technologii z nią związanych. Mamy świadomość trudności i przeszkód, przed którymi stoją nasi Klienci, a także ich wymagań. Dzięki temu  doskonale wiemy w jaki sposób im pomóc.

Nasza oferta posiada szeroki zakres usług, które są opisane i scharakteryzowane w zakładce Działalność.

Poznaj nas bliżej.
Przekonaj się, że współpraca z nami się opłaca!